Úvod > Ponuka práce > Manažment > Majster výroby (AC Power & Thermal Management)

Majster výroby (AC Power & Thermal Management)

Pracovná oblasť:
Manažment
V meste:
Nové Mesto nad Váhom
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- pracovná zmluva od začiatku na dobu neurčitú do kmeňového stavu

- pravidelné zvyšovanie mzdy

- mesačný prémie

- dochádzkový bonus

- vianočný bonus

- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom

- možný príspevok na dopravu

- pracovné voľno nad rámec zákonníka práce

- 7,5 hodinový pracovný čas

- jazykové kurzy

- široký sociálny program (rekreácia v horských apartmánoch, letne tábory pre detí, zimná lyžovačka, divadelné predstavenia, masáže, permanentky na športové aktivity, teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie)

- kariérny rast
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre sekciu AC Power & Thermal Management, ktorá sa zaoberá výrobou vysokovýkonných klimatizačných jednotiek a záložných zdrojov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 § 10 ods. 2 budeme za účelom výberového konania Vaše osobné údaje uchovávať po dobu 6 mesiacov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
O spoločnosti:

SME VERTIV


Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION


Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

VERTIV SLOVAKIA A.S. PÔSOBÍ NA SLOVENSKU OD ROKU 1994.


Novomestský výrobný závod predstavuje najväčšie výrobné centrum celej skupiny v rámci Európy. S dlhoročnou skúsenosťou a praxou v oblasti výroby záložných zdrojov a klimatizácii poskytujeme našim zákazníkom špičkový servis a výrobky v top kvalite.

Centrum zdielaných služieb v Bratislave poskytuje širokú škálu služieb a zákazníckej podpory našim odberateľom a distribútorom v rámci EMEA regiónu.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
31.12.2017
Počet videní:
571