Hotel Perla, ubytovanie, stravovanie, spoločenské akcie

Hotelové služby, ubytovanie, konferenčné sály, spoločenské podujatia a výborná kuchyňa.

Hotel Perla, ubytovanie, stravovanie, spoločenské akcie

Hotel PERLA, ubytovanie, reštaurácia, svadby a šport Zelená voda

Hotelové služby, ubytovanie, konferenčné sály, spoločenské podujatia a výborná kuchyňa.

Adresa: Zelená voda 7, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Telefón:+421 32 771 39 03
E-mail: hotel@perlazelenavoda.sk

Izba 2 lôžková

Dvojlôžkové izby s manželskou alebo oddelenými posteľami majú vlastný balkón s výhľadom na záhradu na južnú stranu, kúpeľňu so sprchovým kútom, LED TV a telefón pre styk s recepciou. WiFi pripojenie je bezplatné. Bezplatné parkovanie je priamo pred hotelom. Izby KOMFORT majú nové skrine, nové koberce, nové postele, nové BusinessClass matrace, nové paplóny a vankúše.


Apartmán pre 2 osoby s hosťovskou izbou

Apartmány pozostávajú z predsiene, spálne, obývačky, kúpeľne a hosťovskej izby. Vychutnajte si rannú kávu či západ slnka na priestrannej terase a majte celý areál ako na dlani. LED TV a WiFi sú štandardom.

Reštaurácia a Bar

Reštauráciu s kapacitou 60 miest otvárame na usporiadanie vopred dohodnutých školení, osláv, svadieb alebo firemných večierkov. Moderné zariadená kuchyňa a šikovný personál sa postará o atmosféru, na ktorú sa nezabúda.

Konferenčná sála a salónik

Plánujete menšiu oslavu, školenie, brainstorming, poradu či business meeting? Pomôžeme Vám s ich realizáciou i zabezpečením. Hotel Perla má konferenčnú sálu pre 40 osôb a útulný salónik pre 22 osôb, ktorý je vhodný na menšiu oslavu alebo stretnutie. Konferenčná sála je vybavená premietacím plátnom a flipchartom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.