Hotel Perla, ubytovanie, stravovanie, spoločenské akcie

Hotelové služby, ubytovanie, konferenčné sály, spoločenské podujatia a výborná kuchyňa.

Hotel Perla, ubytovanie, stravovanie, spoločenské akcie

Hotel PERLA, ubytovanie, reštaurácia, svadby a šport Zelená voda

Hotelové služby, ubytovanie, konferenčné sály, spoločenské podujatia a výborná kuchyňa.

Adresa: Zelená voda 7, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Telefón:+421 32 771 39 03
E-mail: hotel@perlazelenavoda.sk

Izba 2 lôžková

Dvojlôžkové izby s manželskou alebo oddelenými posteľami majú vlastný balkón s výhľadom na záhradu na južnú stranu, kúpeľňu so sprchovým kútom, LED TV a telefón pre styk s recepciou. WiFi pripojenie je bezplatné. Bezplatné parkovanie je priamo pred hotelom. Izby KOMFORT majú nové skrine, nové koberce, nové postele, nové BusinessClass matrace, nové paplóny a vankúše.


Apartmán pre 2 osoby s hosťovskou izbou

Apartmány pozostávajú z predsiene, spálne, obývačky, kúpeľne a hosťovskej izby. Vychutnajte si rannú kávu či západ slnka na priestrannej terase a majte celý areál ako na dlani. LED TV a WiFi sú štandardom.

Reštaurácia a Bar

Reštauráciu s kapacitou 60 miest otvárame na usporiadanie vopred dohodnutých školení, osláv, svadieb alebo firemných večierkov. Moderné zariadená kuchyňa a šikovný personál sa postará o atmosféru, na ktorú sa nezabúda.

Konferenčná sála a salónik

Plánujete menšiu oslavu, školenie, brainstorming, poradu či business meeting? Pomôžeme Vám s ich realizáciou i zabezpečením. Hotel Perla má konferenčnú sálu pre 40 osôb a útulný salónik pre 22 osôb, ktorý je vhodný na menšiu oslavu alebo stretnutie. Konferenčná sála je vybavená premietacím plátnom a flipchartom.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.