Úvod > Festivaly > Volnij Don – sólisti donského kozáckeho choru

Volnij Don – sólisti donského kozáckeho choru

Dalšie akcie v kategórií

Volnij Don – sólisti donského kozáckeho choru
Dátum:
25.1. - 25.1.2019
Čas konania:
20:00
Názov:
Volnij Don – sólisti donského kozáckeho choru
Miesto:
J. Hašku 18
Usporiadateľ
Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V
Popis akcie:
Dátum/Date: 25.1.2019 o 20:00 h.Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom
Piesne kozákov to sú hlavne príbehy zo života. Príbehy o láske, rodine, priateľoch, príbehy o radosti,žiali a všetkých ľudských emóciách. Je v nich odzrkadlená celá história kozáckeho života. Piesne dedené stáročiami z pokolenia na pokolenia, piesne dravé a pokojné ako rieka Don, srdce,telo a duša kozákov.
S ruským bajanom, balalajkou, perkusiami a hlavne s nezameniteľnými vokálmi vystupovali takmer na všetkých kontinentoch zemegule. Počas svojich vystúpení roztancovali svetové festivaly, občas vtisli slzičky do očí, špecickým ruským humorom pobavili, ale ich hlavnou devízou je nesmierna energia,ktorú vniesli na pódiá koncertných sál. Zo všetkých krajín sveta si najviac obľúbili Slovensko, kde za ostatných 7 rokov odohrali vyše 300koncertov. Prichádzajú znovu. Na svoje jubilejné desiate európske turné v roku 2019 s novým koncertným programom, v ktorom zaznejú okrem kozáckych piesní aj známe ruské melódie a niekoľko milých prekvapení.
Vstupné/Entry: 8,00 EUR Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk
 
Objednať cez TicketPortál